Pasirinkite puslapį

Digital Media

Užsakovams siūlome kompleksinius digital media reklamos sprendimus internete, skirtus efektyviam žinomumo didinimui ar pardavimų skatinimui. Tikime, kad tik lanksčiai reaguodami į rinkoje vykstančius pokyčius, diegdami modernias inovacijas veikloje bei nuolat stebėdami ir taikydami naujoves, užsitikrinome lyderio poziciją rinkoje ir sėkmingai stengiamės išlaikyti ją iki šių dienų.

Digital Media paslaugos

Patirtis Digital Media rinkoje

Turime sukaupę daugiau nei 20-ies metų patirtį informacijos sklaidos rinkoje: reklamos paslaugų bei verslo informacijos srityje, taip pat daugiau nei 5-erių metų darbo patirtį su „Google AdWords“.

Išskirtinio partnerio statusas

Turime išskirtinę galimybę atstovauti Europos verslo katalogui „Europages“ bei esame pirmoji ir įgaliotoji „Google AdWords“ paslaugų platintoja visose Baltijos šalyse.

Pasiekimai

  • „Mobile Champion“ 2015 m. „Google AdWords EMEA“ išskirtinio MVV partnerio Apdovanojimo 2015 metų laimėtoja „Mobile Champion“ kategorijoje.
  • 2013 m., 2012 m., 2011 m., 2010 m. „Google Premier SMB Partner Award“. Ketverius metus iš eilės įteikiamas Google AdWords EMEA išskirtinio MVV partnerio apdovanojimas „Google Premier SMB Partner Award“ įrodo, kad savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės paskyrų aptarnavimo paslaugas, remiantis „AdWords“ kokybės balu.

Aukščiausias tarptautinis lygis

Visi apdovanojimai ir įvertinimai – mūsų pasididžiavimas, rodantis, kad mūsų paslaugų kokybės ir efektyvumo standartai yra pakelti į aukščiausią tarptautinį lygį. Gauti apdovanojimai svarbiausiose „Google Adwords“ nominacijoje yra mūsų profesionalių administratorių ir vadybininkų nuopelnas, skatinantis nuolat tobulėti ir užtikrinti efektyvų mūsų klientų aptarnavimą.

Profesionalų komanda

Didelė ir patikima „Google AdWords“ profesionalų komanda: daugiau nei 20 verslo klientų vadybininkų ir „Google AdWords“ kvalifikuotų specialistų, dirbančių su „Google AdWords“, „Google Display NetWork“, „Remarketing“, „YouTube“, „Gmail“ reklama, paskyrų priežiūra, administravimu bei optimizavimu.

300

 

google 2013