Pasirinkite puslapį

Karjeros galimybės

Mūsų kolektyvas

Esame jaunatviška komanda, vienijanti entuziastingus ir motyvuotus savo srities specialistus, kurie orientuojasi į aukščiausius rezultatus, efektyviai išnaudoja savo darbo laiką, kiekvieną darbą atlieka kokybiškai ir profesionaliai bei nuolat siekia tobulinti savo įgūdžius.

Norintieji tapti mūsų komandos dalimi, savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu: callcenter@1588.lt

3_operatore

 

 

Sveiki, mano vardas Agnė!

Dirbu INFOMEDIA, UAB kontaktų centre klientų aptarnavimo telefonu specialiste. Man patinka šis darbas, nes dirbdama įmonėje jau spėjau įsigilinti net į kelias veiklos sritis – šiuo metu galiu profesionaliai konsultuoti dėl komunalinių paslaugų teikimo, skrydžių lėktuvu ypatumų, galiu rekomenduoti geriausią restoraną, automobilių servisą…  Papildomai gavau neįkainojamos patirties ir pardavimo telefonu srityje. Taip pat man labai patinka draugiškas, mielas ir visuomet padedantis kolektyvas, o lankstus darbo grafikas man yra didžiulis privalumas, nes studijuoju.

Esi vertas dėmesio kandidatas į šias pareigas, jei:

Nuolat sieki sužinoti kažką naujo, taisyklingai kalbi lietuvių kalba ir sklandžiai dėstai mintis, puikiai susikalbi anglų ir rusų kalbomis, esi komunikabilus, kantrus ir turi begalinį norą tobulėti

Įmonė siūlo:

Valandinį darbo atlyginimą (naktinės ir šventinės valandos apmokamos papildomu tarifu), priedus, priklausančius nuo kokybiško darbo rezultatų, suteikiamos visos socialinės garantijos. Neturinčius darbo patirties apmokome ir padedame žengti pirmuosius žingsnius.

Jei dėl darbo subtilybių norite pasikonsultuoti su manimi asmeniškai, rašykite man el. paštu agne.zeimyte@1588.lt.