Karjera

Įmonę kuria joje dirbantys žmonės, todėl visada stengiamės pritraukti, ugdyti ir išlaikyti geriausius savo srities specialistus.

Atviros pozicijos

Pardavimo telefonu guru

Pardavimai • Vilnius

Profesionalūs ir lojalūs darbuotojai, kuriuos sieja bendros vertybės

Darbuotojams siūlome

Darbą patikimoje kompanijoje

UAB „Infomedia“, jau 27-erius metus veikianti ir Lietuvos rinkoje gerai žinoma įmonė, būdama viena iš kontaktų centrų lyderių, savo darbuotojams gali užtikrinti visapusį stabilumą.

Karjeros perspektyvas

Darbuotojams suteikiame galimybę išbandyti save įvairiose srityse: mokymų organizavimas, projektų koordinavimas, monitoringas, vidinė bei išorinė komunikacija ir t.t.

Profesinius mokymus

Priklausomai nuo projekto apimties, organizuojame individualius bei komandinius mokymus, kurie mūsų darbuotojams padeda išlaikyti nuolatinį tobulėjimą bei profesionalumą.

Patrauklų atlygį, priklausantį nuo pasiektų rezultatų

Suteikiame galimybę užsidirbti net kelių skirtingų rūšių priedus prie atlyginimo, todėl kiekvienas darbuotojas gali atrasti savo stipriąją pusę ir realizuojant savo potencialą uždirbti daugiau.

Galimybę dirbti su Lietuvos ir užsienio rinkomis

Nuolat ieškome naujų iššūkių, todėl savo darbuotojams siūlome dirbti ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio verslo rinkų dalyviais.

Didelius ir smagius įmonės renginius

Organizuojame ne tik kasmetinius ir tradicinius renginius. Nuolat stengiamės investuoti į komandinio darbo įgūdžių, gebėjimo komunikuoti tobulinimą. Kartu su komanda leidžiame laisvalaikį kartu tiek biure tiek už jo ribų.

Prisijunk prie mūsų

Mes visada ieškome talentingų ir motyvuotų specialistų