Pasirinkite puslapį

Apie mus

Call center logotipas

Kontaktų centras

UAB „Infomedia“ Kontaktų Centras siūlo įmonėms profesionalias ir pačius aukščiausius standartus atitinkančias įeinančių ir išeinančių skambučių aptarnavimo paslaugas. 2003 m. įmonė sparčiai plėsdama Kontaktų Centro veiklą, investavo į techninės įrangos atnaujinimą ir pradėjo teikti užsakomąsias skambučių, el. pašto, sms žinučių aptarnavimo paslaugas kitoms įmonėms.

Šios veiklos plėtrą paskatino tarp Lietuvos ir užsienio įmonių vis labiau augantis poreikis patikėti savo klientų skambučių ir kitų užklausų aptarnavimą profesionaliems kontaktų centrams, kuriuose specializuota įranga leidžia ne tik neprarasti klientų skambučių ir / ar užklausų, bet ir užtikrinti atsiliepimą iš pirmo karto bei visada malonų ir kokybišką aptarnavimą.

Šiandien UAB „Infomedia“ Kontaktų Centras profesionaliai dirba su įeinančiais ir išeinančiais skambučiais. Dirbant yra vadovaujamasi pačiais moderniausiais darbo metodais, drąsiai investuojama į darbuotojų mokymus ir laisvalaikį bei pažangiausias programinės įrangos technologijas.

2014 m. Kontaktų Centras įsigijo pažangiausią šių laikų kontaktų centro programinę įrangą – GENESYS, kuri leidžia aptarnauti klientus įvairiais kanalais naudojant bendrą užklausų paskirstymo mechanizmą, o moderni valdymo sistema padeda tinkamai užtikrinti vykdomų projektų monitoringą.

Įmonės valdymas remiasi ISO 9001 standarto principais. 2014 m. UAB „Infomedia“ kokybės vadybos sistema, apimanti Kontaktų Centro ir telemarketingo paslaugų teikimą, yra įvertinta ISO 9001 standarto atitikties sertifikatu.

Informacijos tarnyba

UAB „Infomedia“ savo kompetenciją grindžia daugiau nei 20 metų darbo patirtimi, kaip viena informacijos tarnybos lyderių, aptarnaujančių ir teikiančių verslo bei universalią informaciją visiems žinomu trumpuoju telefono numeriu 1588.

Įmonės sėkmę ir ilgametį gyvavimą nulėmė didžiulis noras augti ir tobulėti bei tikėjimas, kad tik prisitaikant prie nuolat rinkoje vykstančių pokyčių, modernėjant, diegiant inovacijas veikloje, įmanoma išlikti tarp rinkos lyderių.

1588 logo

1588 informacijos paslaugos

1588 – tai pagrindinis UAB „Infomedia“ prižiūrimas nemokamos* informacijos numeris, kuriuo teikiama verslo, kultūrinė, laisvalaikio, turizmo ir kitokio pobūdžio informacija. Informacijos tarnyba dirba visą parą, septynias dienas per savaitę, siekdama išlaikyti profesionalų santykį su vartotojais ir užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo kokybę.

Visiems klausimams – vienas atsakymas 1588.

 

1588 numeriu teikiama informacija:

 • Verslo informacija. Išsami informacija apie visas Lietuvos ir užsienio įmones. Detali informacija apie visas Lietuvos ir užsienio valstybines įstaigas.
 • Kultūrinė informacija. Informacija apie Lietuvoje ir užsienyje organizuojamus koncertus, šventes, festivalius ir kitus renginius. Teatrų ir kino teatrų repertuarai. Bilietų kainos.
 • Laisvalaikio informacija. Informacija apie įvairaus pobūdžio loterijas ir jų rezultatus. Informacija apie Lietuvoje ir užsienyje vykstančias sporto varžybas ir šių varžybų rezultatus. Lietuvos ir užsienio TV programos. Lietuvos ir užsienio orų prognozės. Dienos, mėnesio, metų horoskopai.
 • Turizmo informacija. Informacija apie keliones užsienyje. Informacija apie poilsio galimybes Lietuvos kaime, Lietuvos nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose. Informacija apie žirgynus ir jodinėjimo mokyklas, buriavimo ir jachtų klubus. Informacija apie apžvalginius ir turistinius skrydžius. Informacija apie keliones upėmis ir ežerais. Informacija apie vaikų vasaros poilsį.
 • Kita informacija. Valiutų kursai. Transporto tvarkaraščiai. Kita informacija.

 

Kodėl verta tapti informacijos tarnybos 1588 partneriu?

 • Išsamią informaciją apie Jūsų įmonės veiklą numeriu 1588 vartotojai gaus nemokamai*;
 • Suteikia galimybę gauti daugiau užklausų iš vartotojų ir potencialių klientų;
 • Informacija apie Jūsų įmonę bus skelbiama visoje Lietuvoje visą parą, septynias dienas per savaitę;
 • 1588 klientai ieškantys informacijos apie Jūsų įmonę, tiesiogiai sujungiami su Jūsų darbuotojais.

* Paslauga teikiama visą parą pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus.

Informacija SMS žinute

1588 – tai pagrindinis UAB „Infomedia“ prižiūrimas informacijos numeris, kuriuo teikiama informacija ne tik telefonu, bet ir trumposiomis SMS žinutėmis. Tekstinio pranešimo atsiuntimas „Bitė Lietuva“ abonentams kainuoja 0,19 EUR, o „Omnitel“ ir „Tele2“ abonentams ši paslauga teikiama nemokamai.

SMS žinute teikiama informacija:

 • Verslo informacija;
 • Kultūrinė informacija;
 • Laisvalaikio informacija;
 • Turizmo informacija;
 • Kita informacija.

Verslo kontakto paslauga

Paslauga „Verslo kontaktas“ padės lengvai ir greitai surasti pageidaujamą prekę ar paslaugą, neinvestuojant brangaus laiko ir pinigų. Elektroniniu paštu kontaktas@1588.lt išsiųskite užklausą dėl pageidaujamo produkto ir per 24 valandas su Jumis susisieks šios prekės ar paslaugos teikėjai.

1588 turi vieną didžiausių įmonių duomenų bazių Lietuvoje, todėl per kelias minutes atrinks Jūsų užklausos kriterijus atitinkančias įmones, kurios per 24 valandas su Jumis susisieks, kad galėtų išpildyti nurodytą pageidavimą. Jei per numatytą laiką su Jumis nebus susisiekta arba pateikti pasiūlymai neatitiks Jūsų lūkesčių, „Verslo kontakto“ paslaugos administratorius pateiks įmonių, atitinkančių Jūsų užklausą, sąrašą.