Apie mus

Siūlome profesionalias, pasaulinius kokybės standartus atitinkančias skambučių ir kitų klientų kreipinių (elektronių laiškų, SMS, socialinių tinklų) apdorojimo paslaugas verslui.

Kompanija

UAB „Infomedia“ savo kompetenciją grindžia 29 metų darbo patirtimi. Įmonės sėkmę ir ilgametį gyvavimą nulėmė didžiulis noras augti ir tobulėti bei tikėjimas, kad tik prisitaikant prie nuolat rinkoje vykstančių pokyčių, modernėjant, diegiant inovacijas veikloje, įmanoma išlikti tarp rinkos lyderių.

Dirbdama UAB „Infomedia“ vadovaujasi pačiais moderniausiais darbo metodais, drąsiai investuoja į darbuotojų mokymus ir laisvalaikį bei pažangiausias programinės įrangos technologijas.

UAB „Infomedia“ kontaktų centre naudojama profesionali programinė įranga GENESYS leidžia aptarnauti klientus įvairiais kanalais, naudojant vieną bendrą užklausų (skambučių, el. pašto, SMS, chat) maršrutizavimo mechanizmą. Efektyviai skirstomi žmogiškieji resursai ir darbo procesų optimizavimas numatanat skambučių pasiskirstymo algoritmus užtikrina aukščiausius kokybinius ir kiekybinius rodiklius.

29

Metų patirtis

100K+

Srautai per mėnesį

95%

Efektyvumas

SLA

80%/20 sek.

Susidomėjote?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir pasiūlysime geriausią sprendimą jūsų verslui.

Mūsų misija

Teikti kvalifikuotas, aukščiausius kokybės standartus atitinkančias kontaktų centro ir/arba ryšių su klientais valdymo paslaugas verslo ir valstybinėms organizacijoms.

Mūsų vizija

  • Tapti kontaktų centrų lyderiu ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje rinkoje.
  • Būti kokybiškiausias ir novatoriškiausias ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančia kompanija.
  • Būti geidžiamu darbdaviu.

Vertybės – mūsų veiklos ašis

Jos apibrėžia mūsų santykius su klientais, akcininkais, darbuotojais, verslo partneriais, visuomene.

Profesionalumas

Nuolatinis tobulėjimas ir meistriškumas atliekant kiekvieną užduotį yra kasdienio darbo dalis, nes nuo mūsų profesionalumo ir žinių priklauso veiklos rezultatai.

Atsakomybė

Gilinamės į kiekvieno kliento poreikius, kaip į savo, siekdami suteikti tikrąją vertę bei viršyti lūkesčius.

Bendradarbiavimas

Siekiame geriausių rezultatų glaudžiai bendradarbiaudami tarpusavyje, su klientais ir partneriais.