Telemarketingas

Tai yra efektyvus įrankis siekiant greito prekės arba paslaugos pardavimo. Mūsų ilgalaikė patirtis kitų įmonių produktų pardavime gali prisdėti prie jūsų įmonės planų įgyvendinimo, pajamų ir pelno augimo.

 

Atliekame:
  • Klientų apklausas;
  • Verslo vizitus;
  • Neužbaigtų krepšelių pardavimą;
  • Up sell - cross sell paslaugą;
  • Aktyvius pardavimus.

Susidomėjote?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir pasiūlysime geriausią sprendimą jūsų verslui.

Privalumai

Specializuota komanda

Pagrindiniam savo tikslui, pardavimams, ruošiame specialias mokymų programas. Subūrėme profesionalių pardavėjų komandą, kuri be jokios abejonės gali užtrikrinti jūsų pajamų augimą.

Daugiau laiko tiesioginei veiklai

Telemarketingo komandos paslaugos padės jums sutaupyti resursus, skiriamus darbuotojų išlaikymui bei sutelkti dėmesį į tiesioginės veiklos rezultatą - savo produkto vystymą.

Garantuojamas rezultatas >10%

Ilgametė patirtis parduodant kitų
įmonių produktus leidžia atskleisti paslaugų gavėjų produktų privalumus ir užtikrinti sutartą rezultatą.

Kokybės kontrolė

Įdiegti įrankiai, supervisor‘iaus, pokalbių įrašų ir  konsultantų kokybės vertinimo sistemos užtikrina klientų aptarnavimo veiklos stebėseną dėl situacijos atitikimo nustatytam aptarnavimo  kokybės lygiui.

Grįžtamasis ryšys

Statistinių duomenų apdorojimo sistema užtikrina valdomų projektų stebėseną, generuoja realaus ir istorinio laiko ataskaitas apie kokybinius ir kiekybinius rodiklius, kurios užtikrina nuolatinį grįžtamąjį ryšį apie nustatytus veiklos rodiklius.

Mokėjimas tik už faktą

Kontaktų centro darbas apmokestinamas tik už atlikto darbo faktą ir rezultatą, tai leidžia paslaugų gavėjams sumažinti jų biuro ir darbuotojų išlaidas.